Kalendár

November
P U S Š P S N
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Aktuality
0/0

Galérie

Branný súboj študentov

SČK Bardejov v spolupráci s Ministerstvom obrany SR sa dňa 31.03.2017 zúčastnil branného súboje študentov. Súťaž sa konala v areáli Strednej priemyselnej školy v Bardejove. Súťaže sa zúčastnili stredné školy z Prešovského kraja. Družstva tvorili traja súťažiaci, ktorí absolvovali disciplíny z oblasti zdravotnej a brannej prípravy, telesnej zdatnosti, topografie a vedomostného kvízu.
Prejsť do galérie

Mobilný odber krvi s NTS PO - MŠ Kvapôčka 2017

SČK Bardejov v spolupráci s MŠ Kvapôčka zorganizoval mobilný odber krvi s NTS PO. Na odbere sa zúčastnilo 35 dobrovoľných darcov krvi, a to prevažne rodičia a študenti stredných škôl.
Prejsť do galérie

Slávnostné oceňovanie bezpríspevkových darcov krvi 2016

V decembri 2016 sa v Starej Ľubovni a v Bardejove konal slávnostný aktív odovzdávania plakiet bezpríspevkovým darcom krvi. Spolu bolo ocenených 164 darcov. Bronzovú plaketu MUDr. Jána Janského si prevzalo 84 darcov, striebornú plaketu si prevzalo 52 darcov. Zlatú plaketu MUDr. Jána Janského si prevzalo celkom 21 darcov a diamantovú 7 bezpríspevkových darcov krvi. Všetkým darcom krvi srdečne blahoželáme a ďakujeme za ich ušľachtilý čin. Zároveň ďakujeme Mestskému úradu v Starej Ľubovni, Hotelovej akadémií v Bardejove, účinkujúcim a každému, kto sa podieľal na príprave slávnostného aktívu.
Prejsť do galérie

Ukážky prvej pomoci - Krajina záchrancov

Ukážky prvej pomoci - Krajina záchrancov
Prejsť do galérie

Súťaž MŠ

Tak ako stredné a základné školy sa 30.05.2016 súťaže prvej pomoci zúčastnili aj naši najmenší súťažiaci z materských škôl. Súťaže s názvom "Evička nám ochorela" sa zúčastnilo 5 materských škôl. Detičky súťažili v troch disciplínach a to v poskytovaní prvej pomoci, spoznávame liečivé rastlinky, a "čo by si urobil, keby..." Musíme priznať, že aj my dospelí sme sa od nich veľa naučili. Víťazmi tejto súťaže boli všetky deti. Naši najmladší záchranári boli odmenení sladkou a vecnou odmenou.
Prejsť do galérie

Územná súťaž DMZ - ZŠ, Stará Ľubovňa

09.06.2016 sa uskutočnila okresná súťaž družstiev mladých záchranárov v Starej Ľubovni. Súťaže sa zúčastnilo 8 družstiev základných škôl. Dve družstva z I. stupeň zákl. škôl a 6 družstiev II. stupeň. Na prvom mieste z I. stupňa sa umiestnila zákl. škola Komenského 6, druhé miesto získala zákl. škola Za vodou 14 v Starej Ľubovni. Prvé miesto z II.stupňa získala zákl. škola Vyšné Ružbachy, na druhom mieste sa umiestnila zákl. škola Veľký Lipník a na treťom mieste skončila zákl. škola Komenského 6 v Starej Ľubovni. Víťazom srdečne blahoželáme. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a tešíme sa o rok.
Prejsť do galérie

Územná súťaž DMZ - ZŠ, Bardejov

26.05.2016 sa na Spojenej škole, ul. Štefánikova uskutočnila súťaž družstiev mladých záchranárov pre základné školy. Súťaže sa zúčastnilo celkom 8 družstiev I. stupňa a 7 družstiev II. stupňa základných škôl. Súťažiaci si overili svoje vedomosti za základe testov. Rozhodcom ukázali vedomosti a zručnosti v poskytovaní prvej pomoci a v oživovaní. Na prvom mieste z I. stupňa sa umiestnila základná škola na Wolkerovej ulici, druhé miesto obsadila zákl. škola Pod Vinbargom a tretie miesto získala cirkevná zákl. škola sv. Egídia. Prvé miesto z II. stupňa získala zákl. škola Hertník na druhom mieste sa umiestnila zákl. škola Pod Vinbargom a tretie získala cirkevná zákl. škola sv. Egídia. Výhercom okresnej súťaže srdečne blahoželáme.
Prejsť do galérie

Mobilný odber s NTS PO - MŠ Kvapôčka

13.04. 2016 sa v materskej škole Kvapôčka stretlo celkom 29 darcov krvi na mobilnom odbere. Ďakujeme všetkým darcom, ktorí si našli čas a prišli darovať kúsok zo seba.
Prejsť do galérie

Projekt Mini škola zdravia - S láskou k deťom

Projekt Mini škola zdravia - S láskou k deťom
Prejsť do galérie